• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Zápasy

Souhrn jarních zápasů 2019 všech mužstev S.S. Ostrá
2. 3. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 1:4 SK Benešov B zač. 10:15
2. 3. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 2:8 SK Benešov B zač. 12:30
9. 3. sobota Dorost - starší FK Slavoj Vyšehrad B 0:2 S.S. Ostrá zač. 09:30
9. 3. sobota "A" tým FC Chomutov 2:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
9. 3. sobota Dorost - mladší FK Slavoj Vyšehrad B 9:0 S.S. Ostrá zač. 11:45
16. 3. sobota "A" tým S.S. Ostrá 5:0 FK Olympie Březová zač. 15:00
23. 3. sobota "A" tým FK Neratovice-Byškovice 0:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
23. 3. sobota Dorost - starší TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
23. 3. sobota Dorost - mladší TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0:1 S.S. Ostrá zač. 12:30
24. 3. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 5:1 FK Dobrovice "B" zač. 15:00
30. 3. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:0 FK Brandýs n/L zač. 16:30
31. 3. neděle Dorost - starší MFK Trutnov 2:0 S.S. Ostrá zač. 10:00
31. 3. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 5:0 SK Vojkovice zač. 10:15
31. 3. neděle Dorost - mladší MFK Trutnov 6:0 S.S. Ostrá zač. 12:15
31. 3. neděle Žáci AFK Milovice 4:5 S.S. Ostrá zač. 12:30
6. 4. sobota Žáci S.S. Ostrá 9:1 TJ Kamenné Zboží zač. 10:00
6. 4. sobota "A" tým TJ Sokol Libiš 2:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
6. 4. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 1:2 FC Sellier & Bellot Vlašim zač. 10:15
6. 4. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 1:11 FC Sellier & Bellot Vlašim zač. 12:30
6. 4. sobota "B" tým TJ AFK Eletis Lužec 3:4 S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
10. 4. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 12:25 FK Loučeň zač. 17:30
12. 4. pátek Přípravka starší S.S. Ostrá 11:10 TJ Sokol Drahelice zač. 16:30
13. 4. sobota Žáci SK Polaban Nymburk ''B'' 1:2 S.S. Ostrá zač. 13:00
13. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá 5:2 FK Ostrov zač. 17:00
14. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 1:2 TJ Byšice zač. 10:15
14. 4. neděle Dorost - starší FK Česká Třebová 4:0 S.S. Ostrá zač. 17:00
14. 4. neděle Dorost - mladší FK Česká Třebová 4:0 S.S. Ostrá zač. 17:00
15. 4. pondělí Přípravka starší FK Bohemia Poděbrady 7:4 S.S. Ostrá zač. 17:30
17. 4. středa Dorost - mladší S.S. Ostrá 1:10 FC Tempo Praha zač. 14:30
17. 4. středa Dorost - starší S.S. Ostrá 1:7 FC Tempo Praha zač. 17:00
17. 4. středa Přípravka mladší FK Trnavan Rožďalovice 13:12 S.S. Ostrá zač. 17:30
19. 4. pátek "A" tým SK Kladno 2:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
19. 4. pátek "B" tým AFK Libčice 2:0 S.S. Ostrá "B" zač. 14:00
23. 4. úterý Žáci S.S. Ostrá 6:2 FK Slovan Lysá nad Labem zač. 17:00
24. 4. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 18:6 FK Kovanice zač. 17:30
26. 4. pátek Přípravka starší S.S. Ostrá 10:4 FK Loučeň zač. 17:30
27. 4. sobota Dorost - starší SK Střešovice 1911 2:1 S.S. Ostrá zač. 12:45
27. 4. sobota Dorost - mladší SK Střešovice 1911 9:1 S.S. Ostrá zač. 15:00
27. 4. sobota "A" tým S.S. Ostrá 1:2 SK Polaban Nymburk zač. 17:00
28. 4. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 0:2 SK Bakov n/J zač. 10:15
1. 5. středa Přípravka mladší TJ Straky 14:11 S.S. Ostrá zač. 17:30
4. 5. sobota Žáci S.S. Ostrá 11:0 TJ Sokol Všejany zač. 10:00
4. 5. sobota "A" tým Mostecký fotbalový klub 3:1 S.S. Ostrá zač. 10:15
4. 5. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá 2:3 SK Sparta Kolín,z.s. zač. 10:15
4. 5. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:6 SK Sparta Kolín,z.s. zač. 12:30
4. 5. sobota "B" tým TJ Sokol Chotětov 4:3 S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
6. 5. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 9:5 TJ Sokol Stratov zač. 17:30
10. 5. pátek Stará garda S.S. Ostrá 11:1 SK Hořátev zač. 18:00
11. 5. sobota Dorost - starší TJ Sokol Třebeš 2:4 S.S. Ostrá zač. 10:00
11. 5. sobota Žáci S.S. Ostrá 4:3 AFK Sokol Semice zač. 10:00
11. 5. sobota Dorost - mladší TJ Sokol Třebeš 6:0 S.S. Ostrá zač. 12:15
12. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 2:5 FC Mělník zač. 10:15
12. 5. neděle "A" tým Sokol Hostouň 2:0 S.S. Ostrá zač. 17:00
13. 5. pondělí Přípravka starší FK Litol 2:9 S.S. Ostrá zač. 17:30
16. 5. čtvrtek Přípravka starší AFK Milovice ''A'' 9:6 S.S. Ostrá zač. 17:30
17. 5. pátek Přípravka mladší S.S. Ostrá 20:2 SK Kostelní Lhota zač. 17:30
17. 5. pátek Stará garda AFK Sokol Semice 8:3 S. S. Ostrá zač. 18:00
18. 5. sobota "A" tým S.S. Ostrá 5:3 TJ Tatran Rakovník zač. 17:00
18. 5. sobota "B" tým FK Vysoká 3:2 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
19. 5. neděle Žáci FK Litol 5:7 S.S. Ostrá zač. 10:00
19. 5. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá 1:4 FK Admira Praha B zač. 10:15
19. 5. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:7 FK Admira Praha B zač. 12:30
22. 5. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 9:14 TJ Pátek ''A'' zač. 17:30
24. 5. pátek Přípravka starší S.S. Ostrá 0:5 FK Slovan Lysá nad Labem zač. 17:30
24. 5. pátek Přípravka mladší SK Polaban Nymburk ''A'' 13:2 / 2:7 S.S. Ostrá zač. 17:30
24. 5. pátek Stará garda FK Slovan Lysá n/L. 2:1 S. S. Ostrá zač. 18:00
25. 5. sobota "A" tým FK Zbuzany 1953 4:2 S.S. Ostrá zač. 10:15
26. 5. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" 5:0 TJ Sokol Holubice zač. 10:15
26. 5. neděle Dorost - starší RMSK "Cidlina" 1:3 S.S. Ostrá zač. 17:00
26. 5. neděle Dorost - mladší RMSK "Cidlina" 14:0 S.S. Ostrá zač. 17:00
27. 5. pondělí Přípravka starší AFK Sadská ''A'' 9:4 S.S. Ostrá zač. 17:30
29. 5. středa Přípravka mladší AFK Sadská ''A'' 15:6 S.S. Ostrá zač. 17:30
31. 5. pátek Přípravka starší TJ Straky 7:3 S.S. Ostrá zač. 17:30
1. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá 2:1 FK Meteor Praha VIII zač. 17:00
1. 6. sobota "B" tým AFK Milovice 4:3 S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
2. 6. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá 3:4 TJ Svitavy zač. 10:15
2. 6. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:6 TJ Svitavy zač. 12:30
5. 6. středa Přípravka mladší S.S. Ostrá 12:16 FK Bohemia Poděbrady 10 zač. 17:30
7. 6. pátek Stará garda S.S. Ostrá 1:5 AFK Milovice zač. 20:38
9. 6. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" ZRUŠENO SK Benátky nad Jizerou "B" zač. 10:15
9. 6. neděle "A" tým FK Motorlet Praha 0:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
9. 6. neděle Dorost - starší Viktorka Žižkov B 3:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
9. 6. neděle Dorost - mladší Viktorka Žižkov B 8:1 S.S. Ostrá zač. 17:00
10. 6. pondělí Přípravka starší S.S. Ostrá 12:5 SK Městec Králové zač. 17:30
12. 6. středa Přípravka mladší SK Poříčany 24:4 S.S. Ostrá zač. 17:30
13. 6. čtvrtek Dorost - starší S.S. Ostrá 0:3 FK Meteor Praha VIII B zač. 15:00
13. 6. čtvrtek Dorost - mladší S.S. Ostrá 0:10 FK Meteor Praha VIII B zač. 17:15
15. 6. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Baník Souš zač. 14:00
16. 6. neděle "B" tým FK Slavoj Stará Boleslav - S.S. Ostrá "B" zač. 17:00