• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide
  • Čtvrtý slide

Zápasy

Souhrn podzimních zápasů 2019 všech mužstev S.S. Ostrá
10. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá 0:1 SK Polaban Nymburk zač. 17:00
17. 8. sobota Dorost - starší TJ Svitavy 6:1 S.S. Ostrá zač. 10:00
17. 8. sobota Dorost - mladší TJ Svitavy 5:1 S.S. Ostrá zač. 12:15
17. 8. sobota "A" tým FC Horky nad Jizerou 1:0 S.S. Ostrá zač. 17:00
24. 8. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá - TJ Kunice zač. 10:15
24. 8. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá - TJ Kunice zač. 11:55
24. 8. sobota "A" tým S.S. Ostrá - MFK Trutnov zač. 17:00
24. 8. sobota "B" tým TJ Pátek - S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
25. 8. neděle Dorost - starší S.S. Ostrá - TJ Sokol Třebeš zač. 10:00
25. 8. neděle Dorost - mladší S.S. Ostrá - TJ Sokol Třebeš zač. 12:15
28. 8. středa Dorost - starší S.S. Ostrá - FK Čáslav zač. 10:00
28. 8. středa Dorost - mladší S.S. Ostrá - FK Čáslav zač. 12:15
28. 8. středa Žáci - starší S.S. Ostrá - SK Polaban Nymburk zač. 17:00
28. 8. středa Žáci - mladší S.S. Ostrá - SK Polaban Nymburk zač. 18:40
31. 8. sobota Žáci - starší SK Union Čelákovice - S.S. Ostrá zač. 09:30
31. 8. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - FC Vlašim zač. 10:00
31. 8. sobota Žáci - mladší SK Union Čelákovice - S.S. Ostrá zač. 11:10
31. 8. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - FC Vlašim zač. 12:15
31. 8. sobota "A" tým FK Letohrad - S.S. Ostrá zač. 17:00
1. 9. neděle "B" tým TJ Sokol Kněžice - S.S. Ostrá "B" zač. 17:00
7. 9. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá - SK Český Brod zač. 10:15
7. 9. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá - SK Český Brod zač. 11:55
7. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Čáslav zač. 17:00
8. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - TJ Sokol Vrdy zač. 10:15
8. 9. neděle Dorost - starší ABC Braník - S.S. Ostrá zač. 10:45
8. 9. neděle Dorost - mladší ABC Braník - S.S. Ostrá zač. 13:00
11. 9. středa Žáci - starší FK Pšovka Mělník - S.S. Ostrá zač. 17:00
11. 9. středa Žáci - mladší FK Pšovka Mělník - S.S. Ostrá zač. 18:40
14. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - MRK Trutnov zač. 10:00
14. 9. sobota "A" tým TJ Velké Hamry - S.S. Ostrá zač. 10:15
14. 9. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - MRK Trutnov zač. 12:15
15. 9. neděle Žáci - starší SK Kosmonosy - S.S. Ostrá zač. 09:30
15. 9. neděle Žáci - mladší SK Kosmonosy - S.S. Ostrá zač. 11:10
15. 9. neděle "B" tým SK Městec Králové - S.S. Ostrá "B" zač. 16:30
21. 9. sobota Dorost - starší FK Vyšehrad "B" - S.S. Ostrá zač. 10:00
21. 9. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá - Sparta Kutná Hora zač. 10:15
21. 9. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá - Sparta Kutná Hora zač. 11:55
21. 9. sobota Dorost - mladší FK Vyšehrad "B" - S.S. Ostrá zač. 12:15
21. 9. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FC Hlinsko zač. 16:30
22. 9. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - SK Slovan Poděbrady zač. 10:15
28. 9. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - SK Union Vršovice zač. 10:00
28. 9. sobota "A" tým TJ Sokol Libiš - S.S. Ostrá zač. 10:15
28. 9. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - SK Union Vršovice zač. 12:15
28. 9. sobota "B" tým FC Bílé Podolí - S.S. Ostrá "B" zač. 16:00
29. 9. neděle Žáci - starší AFK Pečky - S. S. Ostrá zač. 09:30
29. 9. neděle Žáci - mladší AFK Pečky - S. S. Ostrá zač. 11:10
5. 10. sobota Dorost - starší SK Sparta Kolín - S.S. Ostrá zač. 10:00
5. 10. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá - SK Benátky nad Jizerou zač. 10:15
5. 10. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá - SK Benátky nad Jizerou zač. 11:55
5. 10. sobota Dorost - mladší SK Sparta Kolín - S.S. Ostrá zač. 12:15
5. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá - SK Benátky nad Jizerou zač. 16:00
6. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - TJ Liblice zač. 10:15
12. 10. sobota Žáci - starší SK Zeleneč - S.S. Ostrá zač. 09:30
12. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - SK Střešovice zač. 10:00
12. 10. sobota Žáci - mladší SK Zeleneč - S.S. Ostrá zač. 11:10
12. 10. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - SK Střešovice zač. 12:15
13. 10. neděle "A" tým TJ Dvůr Králové - S.S. Ostrá zač. 15:30
13. 10. neděle "B" tým AFK Sadská - S.S. Ostrá "B" zač. 15:30
19. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Kolín zač. 15:30
20. 10. neděle Dorost - starší FK Náchod - S.S. Ostrá zač. 10:00
20. 10. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - AFK Pečky zač. 10:15
20. 10. neděle Dorost - mladší FK Náchod - S.S. Ostrá zač. 12:15
26. 10. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - FK Admira Praha "B" zač. 10:00
26. 10. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá - FK Brandýs-Boleslav zač. 10:15
26. 10. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá - FK Brandýs-Boleslav zač. 11:55
26. 10. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - FK Admira Praha "B" zač. 12:15
26. 10. sobota "A" tým S.S. Ostrá - FK Náchod zač. 14:30
26. 10. sobota "B" tým TJ Tři Dvory - S.S. Ostrá "B" zač. 14:30
2. 11. sobota Žáci - starší FC Mělník - S.S. Ostrá zač. 10:15
2. 11. sobota Žáci - mladší FC Mělník - S.S. Ostrá zač. 11:55
2. 11. sobota Dorost - starší Viktoria Žižkov "B" - S.S. Ostrá zač. 14:45
2. 11. sobota Dorost - mladší Viktoria Žižkov "B" - S.S. Ostrá zač. 14:45
3. 11. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - TJ Sokol Býchory zač. 10:15
3. 11. neděle "A" tým SK Poříčany - S.S. Ostrá zač. 14:00
9. 11. sobota Dorost - starší S.S. Ostrá - CU Bohemians "B" zač. 10:00
9. 11. sobota Žáci - starší S.S. Ostrá - FK Bohemia Poděbrady zač. 10:15
9. 11. sobota Žáci - mladší S.S. Ostrá - FK Bohemia Poděbrady zač. 11:55
9. 11. sobota "A" tým S.S. Ostrá - SK Vysoké Mýto zač. 14:00
9. 11. sobota Dorost - mladší S.S. Ostrá - CU Bohemians "B" zač. 17:00
10. 11. neděle "B" tým AFK Sokol Semice - S.S. Ostrá "B" zač. 14:00
16. 11. sobota Dorost - starší RMSK Cidlina - S.S. Ostrá zač. 10:00
16. 11. sobota "A" tým SK Sparta Kutná Hora - S.S. Ostrá zač. 10:15
16. 11. sobota Dorost - mladší RMSK Cidlina - S.S. Ostrá zač. 12:15
17. 11. neděle "B" tým S.S. Ostrá "B" - TJ Sokol Družba Suchdol zač. 10:15
17. 11. neděle Žáci - starší SK Slavia Jesenice - S.S. Ostrá zač. 10:15
17. 11. neděle Žáci - mladší SK Slavia Jesenice - S.S. Ostrá zač. 11:55