Dorost přišel o výhru v závěru. S Velimí bereme bod za remízu 2:2

Naši dorostenci byli velmi blízko důležitému vítězství, nakonec ale po dramatickém závěru berou z domácího utkání proti Velimi bod za remízu 2:2.

První poločas nabídl vyrovnaný průběh a dlouho se čekalo na úvodní branku. Hosté se prosadili ve 35. minutě, kdy dokázali využít svou příležitost a dostali se do vedení. Odpověď našich kluků ale přišla téměř okamžitě. Už ve 37. minutě srovnal Lukáš Havlík a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:1.

Skvěle jsme vstoupili do druhého poločasu. Ve 48. minutě se znovu prosadil Lukáš Havlík, který svým druhým gólem v utkání otočil skóre na naši stranu. Následně jsme bojovali, snažili se držet těsný náskok a dlouho to vypadalo, že všechny tři body zůstanou doma.

Hosté ale v samotném závěru dokázali udeřit. V 86. minutě Velim srovnala na konečných 2:2 a naše dorostence tak připravila o vítězství jen několik minut před koncem.

I přes zklamání ze ztracené výhry tým ukázal bojovnost, charakter a proti silnému soupeři předvedl velmi dobrý výkon.


Výsledek: Ostrá+Lysá 3:2 (2:1) FC Velim
Góly: 2x Havlík
Sestava: Roušar, Vojtěch, Queiroz, Svoboda, Pokorný J., Havlík, Blín, Hejkal, Khomiuk, Zmrhal, Kalát
Střídali: Pokorný M., Říman
Rozhodčí: Nehasil (hlavní)
Návštěvnost: 35 diváků

Foto: Jaromír Blín st.

Sdílejte článek