Naše béčko remizovalo v domácím utkání s Kostomlaty 1:1. Do zápasu jsme vstoupili výborně a už v 7. minutě poslal Ostrou do vedení Tomáš Bíma, který využil naši první větší příležitost a rozradostnil domácí fanoušky.
Po rychlé brance jsme se snažili pokračovat v aktivním výkonu, hosté ale postupně hru vyrovnali a ve 26. minutě dokázali srovnat skóre na 1:1. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.
Ve druhém poločase se oba týmy snažily strhnout vedení na svou stranu, k vidění bylo několik zajímavých situací, obrany ale pracovaly pozorně a další branka už nepadla. Utkání tak skončilo dělbou bodů po remíze 1:1.
I přes to, že jsme sahali po domácím vítězství, tým znovu ukázal bojovnost a nasazení až do posledních minut utkání.
Foto: Martin Ruš