Béčko doma bralo bod. S Kostomlaty se body dělily po remíze 1:1

Naše béčko remizovalo v domácím utkání s Kostomlaty 1:1. Do zápasu jsme vstoupili výborně a už v 7. minutě poslal Ostrou do vedení Tomáš Bíma, který využil naši první větší příležitost a rozradostnil domácí fanoušky.

Po rychlé brance jsme se snažili pokračovat v aktivním výkonu, hosté ale postupně hru vyrovnali a ve 26. minutě dokázali srovnat skóre na 1:1. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase se oba týmy snažily strhnout vedení na svou stranu, k vidění bylo několik zajímavých situací, obrany ale pracovaly pozorně a další branka už nepadla. Utkání tak skončilo dělbou bodů po remíze 1:1.

I přes to, že jsme sahali po domácím vítězství, tým znovu ukázal bojovnost a nasazení až do posledních minut utkání.


Výsledek: Ostrá „B“ 1:1 (1:1) Sokol Kostomlaty n/L
Gól: Bíma
Sestava: Pokorný V., Effenberger, Micka, Pokorný M., Tuan, Bíma, Schovanec, Šubrt, Chramosta, Hejkal, Vojtěch
Střídali: Kalát, Švásta, Šípek, Uher
Rozhodčí: Pařízek (hlavní), Suchánek, Kindermann
Návštěvnost: 60 diváků

Foto: Martin Ruš

Sdílejte článek