B tým
Béčko doma bralo bod. S Kostomlaty se body dělily po remíze 1:1
Béčko doma bralo bod. S Kostomlaty se body dělily po remíze 1:1 Naše béčko remizovalo v domácím utkání s Kostomlaty 1:1. Do zápasu jsme vstoupili výborně a už v 7. minutě poslal Ostrou do vedení Tomáš Bíma, který využil naši první větší příležitost a rozradostnil domácí fanoušky. Po rychlé brance Číst více
