18. Smékal Michal, 41. Kuda Roman, 53. Hýbl Patrik, 72. Šmerda Martin, 75. Hýbl Patrik, 85. Hýbl Patrik - 49. Tichý Teodor (pen.)
Procházka - Urbánek (78. Šlingr), Krejčík, Novák, Šedina - Papoušek, Bílek, Hampl (80. Dlabal), Petráš (58. Kus) - Tichý, Dozorec
Rozhodčí:
Hanáková Diváků: 38
TABULKA

Hodnocení 1. mistrovského utkání trenérem Radkem Dozorcem:
„Čekalo nás první mistrovské utkání u nejvzdálenějšího soupeře ze Svitav. Prvních dvacet minut bylo z naší strany velmi dobrých a v útočné fázi jsme byli pro domácí nebezpeční. Bohužel pro nás jsme branku nevstřelili a dvakrát udeřil soupeř. Na začátku druhého poločasu jsme proměnili pokutový kop a za stavu 3:1 trefili břevno. Čtvrtá branka v naší síti utkání definitivně rozhodla a my odjíždíme bez bodu. Do dalších zápasů se musíme vyvarovat jednoduchých chyb a věřím, že toto utkání klukům ukázalo kvalitu této soutěže, a že se z této porážky poučíme do dalších kol
,“ dodal k prvnímu utkání trenér Dozorec.