• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

4. 6. 2016 | Dolnobousovský SK - S.S. Ostrá

Dolnobousovský SK - S.S. Ostrá 0:0
rozhodčí Kočárek, diváků: 80
aktuální tabulka

Zápas dvou rozdílných poločasů! Touto větou by se dal charakterizovat souboj o postupové první místo v I.A třídě mezi domácí Bousovem a hostující Ostrou. První pětačtyřicetiminutovku ovládli jednoznačně hosté z Ostré, kteří si dokázali vypracovat několik gólových příležistostí, ale Dozorec, Stárek ani Hampl nedokázali přetavit svou šanci ve vedoucí gól. Na hřišti se také patřičně jiskřilo a sudí Kočárek musel několikrát řešit opravdu nezáviděníhodnou situaci. Na bezbrankovém poločasovém výsledku měl největší podíl domácí brankář Urban, který minimálně ve dvou případech podržel svém mužstvo výborným zákrokem. Druhý poločas převzali iniciativu možná trochu nečekaně naopak hráči Bousova a ošemetných situací začalo přibývat pro změnu před brankou Ostré. Několikrát "zle zatopil" domácí útočník Bartoň a stav přímého ohrožení pro Milaniaka znamenala (díky výškové převaze) i jakákoliv standardní situace.
Přestože byl k vidění v Bousově oboustranně velmi líbivý fotbal, ke gólovému rozuzlení nedošlo a obě mužstva tak brala po jednom bodu. Díky bodovému zisku z tohoto zápasu udržela Ostrá vedení tabulce a už v příštím může využít první "matchball" v cestě za postupem.

Bousov: Urban - Horyl, Holub, Ježek, Oudrnický(61. Hercík), Rejzek, Pechánek, Binar(66. Svoboda), Světlík, Šolc, Bartoň

Ostrá: Milaniak - Tržcký, Šnajdr, Hradecký, Dobrovolný - Těšínský(29. Bíma)(52. Wolf J.), Hampl, Dozorec L., Štejnar, Zápotocký(81. Schovanec) - Stárek