• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

28. 5. 2016 | S.S. Ostrá - SK Čelákovice

S.S. Ostrá - SK Union Čelákovice 3:0 (2:0)
branky: 19. Zápotocký, 28. vl. Chramosta, 81. Wolf J.
rozhodčí Roth, diváků: 65
aktuální tabulka

Dorost v domácím zápase zvládl další velmi důležitý souboj o první místo v tabulce I.A třídy, které znamená jistý postup do krajského přeboru. Utkání bylo herně celkem vyrovnané, ale góly padaly pouze na jedné straně a to rozhodlo o třech bodech pro domácí Ostrou. Díky tomuto výsledku má teď Ostrá náskok na druhý Dolnobousovský SK už 5 bodů, ale už v následujícím víkendu jede tuto pozici právě do Bousova obhajovat. Pokud se dorostu podaří uhrát nějaké body i na půdě konkurenta v boji o postup mohlo by být HOTOVO!...

Po utkání se vyjádřil dorostenecký sniper Lukáš Dozorec: "Čekalo nás zatím nejdůležitější utkání sezóny, a tak jsme dostali více taktických pokynů než obvykle. Pokyny jsme po celé utkání plnili velmi dobře a soupeř se díky tomu dostal pouze k jedné nebezpečné dorážce, kterou ale náš brankář naštěstí zlikvidoval. Nám se podařilo skórovat třikrát a díky tomu jsme toto důležité utkání zvládli a příblížili se tím k obrovskému úspěchu. Veliké poděkování patří všem našim fanouškům, kterých dorazilo obrovské množství a podporovali nás po celý zápas za což jim patří veliké uznání."

Ostrá: Milaniak - Tržický, Šnajdr, Hradecký, Křenek - Zápotocký(63. Wolf J.), Hampl, Dozorec, Štejnar, Těšínský(83. Rambousek) - Stárek(57. Dobrovolný)(71. Schovanec)

Čelákovice: Vojelník - Kratochvíl, Chramosta, Vlček, Veselý, Uher, Prel(46. Čermák), Štěrba, Szabo, Kukla, Kučera