S.S. Ostrá - SK Slavia V. BOREK 4:0 (2:0)
branky: 23. p.k. a 35 Dozorec, 48. Hampl, 80. Wolf M.
rozhodčí Hlavnička, diváků: 50
aktuální tabulka

Předzápasové obavy i patřičný respekt ze soupeře nechali tentokrát naši dorostenci stoprocentně uzamčený ve své šatně. Od prvních minut byli jednoznačně aktivnějším mužstvem a šli za úvodním gólem zápasu. Do dvacáté minuty sice hned tři naši kluci trestuhodně ukázali, co za tutové šance lze také neproměnit a minimálně tím "šediny" trenéra Radka Dozorce přibývaly téměř očividně. Uvodní gól utkání a tudíž klid do řad Ostré přinesl až proměněný pokutový kop Lukáše Dozorce. Převaha a chuť po aktivním pojetí hry převládala i nadále a odměnou domácím byla ve 35. minutě druhá vstřelená branka stejného hráče. Chviličku po změně stran rozehrával trestný kop z poza šestnáctky "nováček týmu" Lukáš Hampl a jeho střela levačkou byla opravdu náramně povedená 3:0. Závěrečné slovo si deset minut před koncem vzal střídající Matěj Wolf a nechytatelnou dorážkou stanovil konečný gólový účet velmi povedeného domácího zápasu.

Ostrá: Milaniak - Schovanec, Hradecký, Tržický, Křenek - Těšínský(72. Wolf M.), Hampl, Zápotocký, Wolf J.(76. Dozorec R.) - Stárek, Dozorec

Borek: Finkous - Balog, Procházka, Šejnoha, Kučera(57. Černý), Došlý, Nesládek, Ježek, Špavelko(60. Myška), Junek, Procházka(46. Dublenych)

Pozápasové výroky aktérů utkání nabídneme v průběhu týdne.