• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

16. 4. 2016 | S.S. Ostrá - SK Mšeno

S.S. Ostrá - SK Mšeno 7:2 (4:2)
branky: 5. a 32. Stárek, 8., 21., 51., 58., a 68 Dozorec L. - 2. Novák, 20. Sláma
rozhodčí Hlavnička, diváků: 50, ČK 41. Kolumpek
aktuální tabulka

Velmi povedený zápas odehráli naši dorostenci proti soupeři ze Mšena. Ve druhé minutě si sice ujal soupeř po rohovém kopu vedení, ale od té doby se hrálo podle Osterských not a otočení výsledku už do poločasové přestávky bylo vyústěním předváděné hry. Padaly krásné góly, kterým často předcházela pohledná kombinační akce. Svou střeleckou potenci opět předvedl Lukáš Dozorec, který dokázal vstřelit 5 branek a v sedmdesáté minutě za potlesku diváků pustil na plac svého mladšího bratra Radka. Za rozhodnutého stavu dostali prostor na hřišti i další střídající hráči a do utkání všichni výborně zapadli. Výkon i předvedená hra se prostě musela líbit a můžeme jen doufat, že takto kvalitně odehrají kluci i následující utkání.

Ostrá: Dobrovolný - Schovanec(56. Wolf J.), Hradecký, Tržický, Křenek - Těšínský(68. Wolf M.), Zápotocký, Hampl, Štejnar - Dozorec L.(70 Dozorec R.), Stárek(54. Bíma)

Mšeno: Gorol - Kolumpek, Gregor, Jelen, Ležal Luboš, Ležal Libor, Novák, Sláma(58. Šesták), Petráni(68. Závěšický), Karabáček, Dvořáček

Jak hráči viděli toto utkání se dozvíme v průběhu týdne.