• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

12. 3. 2016 | S.S. Ostrá - SK Benátky nad J.

S.S. Ostrá - SK Benátky - N/J 1:3 (0:2)
branky: 83. Štejnar - 15. Voháňka, 34. Kredba, 57. Kohout
rozhodčí Hurych, diváků: 50
aktuální tabulka

Soupeř, který na podzim podle všeho předváděl asi nejpohlednější fotbal v celé soutěži nás přehrál na všech frontách a výsledek bohužel odpovídá dění na hřišti. Každý divák si při pohledu na trávník říkal : težký terén - dnes vyhraje mužstvo, které bude více chtít či bojovat. Ale Benátky záhy předvedli, že se svou typickou kombinační hrou a častými přihrávky prosadí i v Ostré. Na tohoto soupeře by možná stačil extrémně poctvivý a dobrý výkon celého našeho mužstva, ale to v sobotu dopoledne bohužel nebylo. Nezbývá nic jiného, než se s porážky co nejrychleji oklepat a za týden se divákům revančovat v derby s Kostomlaty.

Ostrá: Milaniak - Tržický, Šnajdr, Hradecký, Wolf J.(86. Dozorec R.) - Těšínský(63. Schovanec), Zápotocký(88. Wolf M.), Rambousek(61. Dobrovolný), Štejnar - Dozorec L., Stárek

SK Benátky: Vosecký - Zeman, Kubík(70. Musil), Chaloupka, Kohl(61. Dunka), Kredba(63. Truksa), Štrbík, Voháňka, Kohout, Šimek, Šimůnek(66. Hakkel)

Lukáš Dozorec: "V prvním jarním zápase jsme nastoupili proti týmu z Benátek. Věděli jsme, že nás nečeká žádné jednoduché utkání, protože Benátky mají velmi kvalitní tým, což bezezbytku potvrdili v prvním poločase, kdy využili naše chyby a dostali se do dvoubrankového vedení, které se nám už nepodařilo dotáhnout. Nezbývá nic jiného, než se z této porážky poučit a nabrat síly na další těžké utkání s Kostomlaty."

Mikuláš Hradecký: "Hned v prvním utkání jsme přivítali jednoho z největších konkurentů v boji o postup a to Benátky. Tedy tým, který jsme na podzim se štěstím sice u nich porazili, ale jejich hra snesla nejpřísnější měřítko. To se potvrdilo i nyný, soupeř byl herně lepší než my a dokázal proměňovat šance, které si na těžkém terénu vypracoval. Smutným faktem je, že kluci z Benátek byli také více důraznější a bojovnější :-( Bohužel jsme zaslouženě prohráli, ale to se nedá nic dělat. Musíme se sebrat a připravit se na další těžký zápas, který nás čeká v sobotu proti Kostomlatům."