S.S. Ostrá - FK Litol 5:2 (2:0)
4. Dozorec L., 31. Zápotocký, 69. Těšínský, 72. Hampl, 90. Dozorec R. - 75. Kluzáček Š., 77. Kluzáček M.
rozhodčí Hurych, diváků: 50
aktuální tabulka

Naši dorostenci si přesvědčivou výhrou nad soupeřem z Litole dokráčeli v předposledním kole pro zasloužený postup do krajského přeboru. Ostrá byla v utkání od úvodních minut lepším mužstvem a po 70-ti minutách hry bylo prakticky o výsledku rozhodnuto. Soupeř se ale v závěrečných minutách utkání také gólově předvedl a zkorigoval na přijatelnějších 4:2. Přesto poslední slovo měla domácí Ostrá, když závěrečnou branku postupového utkání vstřelil nejmladší hráč našeho kádru, teprve třináctiletý Radek Dozorec. Svým parádním gólem potěšil nejen všechny hráče (Ostré) a diváky, ale také svého trenéra a tátu v jedné osobě! Dorost si oslavy umí také pěkně užít, chcete-li se přesvědčit podívejte se zde.

Ostrá: Milaniak - Hradecký, Šnajdr, Dobrovolný(48. Rambousek) - Wolf J.(48. Schovanec), Zápotocký(63. Těšínský), Dozorec L., Hampl, Štejnar - Tržický(84. Dozorec R.), Stárek(Wolf M.)

Litol: Ciryn - Holeš, Kluzáček Š., Pokorný, Vesecký, Halda, Kluzáček M., Zoubek, Šubrt, Kaucký, Hnilička