• Druhý slide
  • Třetí slide

29. 8. 2020 | SK AFK Sokol Semice - Sportovní sdružení Ostrá

SK AFK Sokol Semice - Sportovní sdružení Ostrá 4:1(2:1)
Branky: 19. Jareš Štěpán, 31. Rychtařík Petr, 79. Koštíř Michal, 85. Drahorád Jakub - 15. Dozorec Lukáš
Sestava: Procházka – Š. Kluzáček, Štejnar, M. Kluzáček (76. Kukla), Vojtěch, Bílek, Dejl, Manhart (83. Blín), Wolf, Dozorec, Zápotocký (66. Šedina).
Rozhodčí: Zdeněk Josef, Svoboda Jindřich, Trumpus Zbyněk Diváků: 215

„Byl to klasický zápas v Semicích. Žádná extra fotbalová krása ale spíš boj. Po chybě domácího gólmana a brance Dozorce jsme vedli 0:1. Semice za chvíli po centru ze strany vyrovnaly. Poté po ojedinělé kombinaci zvýšily na 2:1. Do konce poločasu se to pak okopávalo, což vedlo až ke druhé žluté a vyloučení našeho útočníka Wolfa.Do druhé půle jsme tedy nastoupili s tím, že budeme bojovat a spoléhat na brejky. To se nám relativně dařilo, ale už tradičně nám chybělo dobré řešení finální fáze. Utkání definitivně rozhodla situace ze 79. minuty, kdy za naší obranou zůstal osamoceny Koštíř. Praporek rozhodčího zůstal k našemu překvapení dole a stav byl 3:1. Poté jsme se snažili ještě hru otevřít, ale do otevřené obrany jsme dostali čtvrtý gól a všichni už jsme se těšili na závěrečný hvizd rozhodčího,“ shrnul utkání trenér Dejl.