Městec Králové - S.S. Ostrá "B" 1:3 (0:2)
branky: 70. Kafka - 1. a 63. Dozorec Lukáš, 26. Doseděl
rozhodčí Löwe, diváků: 75
aktuální tabulka

Parádní vstup do zápasu předvedla rezerva Ostré v Městci Králové, když hned z první akce zápasu dokázal 17-ti letý benjamínek Lukáš Dozorec otevřít skóre. V průběhu první půle se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou strranách, ale gólově se prosadila pouze Ostrá. Ladislav Doseděl využil momentu kdy si tradiční exekutor béčka Jirka Dozorec zavazoval tkaničku, sebevědomě si vzal balon k rozehrání přímého volného kopu a precizní střelu z osmadvaceti metrů zakroutil míč přímo do šibenice za bezmocného Fialu. Nádherný gól a velká psychická rána pro dobře hrající Městec, který si posléze také vypracoval jednu 100%ní gólovou šanci, ale Chaloupka v brance Ostré předvedl své umění a stav se neměnil. Druhý poločas pokračoval v nastoleném rytmu a Lukáš Dozorec dokázal svou druhou brankou v utkání zvýšit už na pohodlných 0:3. Domácí sice v zápětí kosmeticky upravili skóre, ale na body v utkání nedosáhli a všechny tři tak putují zaslouženě do Ostré, která se díky ztátě konkurentů dotáhla na samotné čelo okresního přeboru.

Městec: Fiala - Kafka, Hradečný, Tyl, Štok, Janouch, Hrbáček, Novotný, Krejčí, Němec, Blažek

Ostrá: Chaloupka - Cabrnoch, Čáp, Vojtěch, Vavřík - Doseděl(68. Dobrovolný), Dozorec J., Sedlák, Birkuš, Uher - Dozorec L.