• Třetí slide
  • Čtvrtý slide

10. 4. 2016 | S.S. Ostrá "B" - AFK Milovice

S.S. Ostrá "B" - AFK Milovice 7:2 (3:1)
branky: 6. Sedlák, 20. Birkuš, 33. Levchenko, 54. a 61. Dozorec, 65. a 88. Kamlach - 31. a 83. Krátký
rozhodčí Kubera, diváků: 70
aktuální tabulka

Pro mnohé možná až překvapivě jednoznačný výsledek se zrodil v souboji béčka Ostré v derby s Milovicemi. Vyrovnaný první poločas rozhodla Ostrá ve svůj prospěch skvěle zahranýma standardkama a následným gólovým důrazem v šestnáctce hostí. Hostující mužstvo z Milovic však nebylo v prvním dějství horší, ale své šance nedokázalo přetavit v branky a proto jejich zklámání v poločasové přestávce bylo odpovídající. Ve druhém dějství pak už sebevědomě naladěná Ostrá dorazila "načaté" hosty ve stylu K. O., ale pravdou je, že konečný výsledek 7:2 je pro Milovice až příliš krutý. A popravdě neodpovídá tak úplně jednoznačně dění na hřišti. Fotbal se ale už nějaký ten pátek hraje na góly a v novinách se prostě dočteme krásných 7:2.

Ostrá: Chaloupka - Birkuš, Čáp, Kostenko, Cabrnoch - Kamlach, Sedlák(75. Levý), Dozorec(69. Vavřík), Levchenko, Uher(57. Jehlička) - Doseděl

Milovice: Havelka - Novák, Zoubek, Vlačiha, Plecitý, Krátký Jakub, Beneš, Krátký Jan, Tangl(57. Müller), Dzurko(37. Křivánek), Dlouhý