• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

16. 4. 2016 | AFK Tuchlovice - S.S. Ostrá

AFK Tuchlovice - S.S. Ostrá 0:3 (0:1)
branky: 32. p.k. Knobloch, 73. Petlička, 88. Levchenko
rozhodčí Čermoch, diváků: 100
aktuální tabulka

Tuchlovice: Zelenka - Zimerman(86. Holan), Portužák, Nejedlý, Peroutka(46. Pilař), Cabejšek, Hafenrichter, Hejduk(50. Fitko)(58. Balík), Kedroň, Hadrika, Jalaghonia

Ostrá: Malina - Kouba(16. Sirový), Bureš, Hochmeister(34. Moudrý), Bejbl - Poběrežský, Knobloch, Málek, Nedorost(76. Levchenko) - Herzán(58. Petlička), Vobořil(89. Kamlach)

Vzhledem k technickým problémům s pořízením videozáznamu z utkání v Tuchlovicích nemůžeme tentokrát nabídnout naší tradiční reportáž. Omlouváme se Vám...

Trenér Jiří Kafka zhodnotil utkání takto: "V šestém jarním kole jsme paradoxně po nejslabším výkonu vyhráli nejvyšším rozdílem. V prvním poločase jsme hráli velice nepřesně a zbrkle, řečeno tenisovou terminologií měli jsme spoustu nevynucených chyb a ještě jsme museli pro zranění střídat Koubu a Hochmeistera. Po přestávce jsme se mírně zvedli, k čemuž přispěli střídající Petlička s Levchenkem, kteří se dokázali i gólově prosadit. Cenné vítězství v Tuchlovicích se tedy nerodilo vůbec lehce. Nyní, po výborném jarním vstupu, nás čekají kvalitativně lepší týmy, na které budeme muset podat rozhodně lepší výkon, abychom mohli být i nadále úspěšní."

Patrik Malina: "Do dnešního zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. V prvním poločase jsme ve středu hriště prohrávali osobní souboje a často jsme byli u odražencýh míčů až druzí. Chyběl nám prostě pohyb a proto nebyla první půle podle našich představ. Pomohla nám první jarní penalta, kterou Koky proměnil a šli jsme do vedení. V kabině jsme si řekli, že musíme zlepšit určité věci a to se nám také povedlo. Po změně stran jsme přidali více pohybu a díky tomu také dvě další rozhodující branky. Teď už se musíme připravit na další utkání, které nás čeká ve středu a to pohár v Rejšicích. Jestli tam chceme uspět, musíme podat lepší výkon."

Ondřej Bejbl: "V prvním poločase se vše odehrávalo především mezi velkými vápny, soupeře jsme do žádného většího ohrožení naší branky nepouštěli, ale ani Tuchlovice nám nic výrazného nedovolovali. Po rychlém přechodu do útoku a proniknutí do soupeřova vápna, byla za ostrý faul odpískána penalta, kterou jsme napodruhé proměnili. Zbytek první půle se odehrával ve stejném duchu, t. j. převážně hra mezi vápny bez větších šancí. Po změně stran měli domácí možná častěji míč na svých kopačkách, ale opět jsme jim takřka nic nebezpečného nepovolili. Naopak jsme z několika průniků a centrů mohli vedení ještě navýšit. Druhého gólu jsme se dočkali až po hrubé chybě stopera a brankáře. Závěrečnou čtvrthodinku jsme potom ovládali tempo hry, z čehož vyplinula i třetí branka v závěru utkání. Sice jsme hráli u týmu, který je na spodku tabulky, ale tří bodů z Tuchlovic si přesto hodně cenníme."
 
Pavel Málek: "Výkon našeho mužstva nebyl zrovna ideální, ale asi těžíme ze síly našeho velkého a poměrně kvalitního kádru. Soupeře totiž do šancí moc často nepouštíme a víme, že i jedna branka může utkání rozhodnout v náš prospěch. Dnešní zápas potvrdil, že středočeský přebor má svou kvalitu a rozdíl mezi mužstvy z opačných pólů tabulky nebyl vůbec jednoznačnou záležitostí. Důležité je, že v takovýchto zápasech zatím sbíráme body a právě to dělá silné týmy silnýma."