Sportovní sdružení Ostrár - FK Bohemia Poděbrady 1:3(1:1)
Branky: 12. Hejduk Martin - 27. Urban Hugo, 48. Rada Vojtěch, 50. Točík Milan
Rozhodčí: Růžičková Karolína Diváků: 50
Utkání přiblížil trenér Jaroslav Makeš níže:
Opětovně v sestavě poslepované z hráčů starší přípravky jsme nastoupili proti FK Bohemia Poděbrady. První poločas skončil po upracovaném výkonu 1:1, kdy naši branku vstřelil díky důrazu ve vápně Martin Hejduk. Gratulujeme k prvnímu gólu za mladší žáky!!! Ve druhém poločase nám už bohužel začaly docházet síly a jako v předchozích zápase se ukázala nepřipravenost hlavně po fyzické stránce. Nicméně nejlepší výkony na hřišti podali právě ti nejmenší, kteří hráli za hranicí svých možností. Všichni byli příkladem hlavně starším klukům, o které by se měli naše výsledky opírat. Dnes jsme byli bohužel v útoku naprosto bezzubí a bez pohybu, i když byl soupeř více než hratelný. Musíme se z tohoto zápasu ponaučit a hlavně vnímat fakt, že cesta k nominaci do starších žáků vede přes nadstandardní a hlavně týmové výkony ve své kategorii. I tak byl zápas důležitý a nabídl napínavou podívanou až do konce. Největšími pozitivy dnešního zápasu je, že nám roste v podobě Vítka Procházky velká jistota v bráně a zejména ve druhém poločase velice kvalitní výkon Lukáše Vecky ve středu zálohy. Věřím že se nám konečně podaří prolomit štěstí a i MŽ si připíší první podzimní body.