• Druhý slide
  • Třetí slide

9. 6. 2020 | První zápas pod vedením Dejla

Tj Sokol Všejany - S.S. Ostrá 3:4

První přátelské utkání po nucené pauze jsme odehráli ve Všejanech. Fakticky to znamenalo, že jsme poprvé po třech měsících hráli na celé hřiště a také to, že se nás najednou sešlo více než jedenáct. Soupeř na nás nastoupil s důrazným aktivním napadáním, které nám, v kombinaci s ne úplně idealním terénem a naší pomalou a nepřesnou rozehrávkou, dělalo obrovské potíže. I přes to všechno se nám podařilo po centru Manharta a hlavičce Dozorce dostat do vedeni 1-0. Místo toho, aby nás gól uklidnil, tak jsme po našich chybách třikrát v řadě inkasovali. Do poločasu se nám podařilo po jedné z mála pohledných akcí a dorážce Wolfa snížit na 2-3. Od začátku druhého poločasu se náš herní projev naštěstí mírně zlepšil, což vedlo až k vyrovnávacímu gólu Mareše. Poté jsme prostřídali a naše tempo opět uvadlo. Soupeř však naštěstí chyboval v rozehrávce, což vedlo k druhému gólu Mareše, který tak stanovil výsledné skóre utkání na 4-3 v náš prospěch.
Hodnocení zápasu z pohledu trenéra... kde začít... čekal jsem, že po 3 měsících bude většina kluků mít hlad po fotbalu. Opak byl pravdou. Za soupeřem hrajícím nižší soutěž jsme zaostávali úplně ve všem. Jediné pozitivum je, že jsme zvládli utkání z nepříznivého skóre otočit v náš prospěch. Dlouhodobě máme problém s rozehrávkou i napadáním a čeká nás do soutěže ještě hodně práce. Bohužel se na tréninku potkaváme stále dokola zhruba v sedmi lidech, a to se opravdu nic moc natrénovat nedá.