• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

1. 3. 2020 | Přípravná utkání A- týmu

Motorlet - Ostrá 4:2 (2:1)
Branky: Bodlák, Řezníček
Do utkání zasáhli: Binder, Hudec, Hošťálek, Moudrý, Šimáček, Jákl, Smetana, Bodlák, Horák, Poběrežský, Urbánek, Fingerhut, Řezníček, Mareš.
 
Hodnocení 1. přípravného utkání trenérem Pavlem Jíchou:
„Kvalitní utkání s kvalitním soupeřem. Náš výkon v útočné fázi nebyl špatný. To, že jsme nebyli úspěšnější ovlivnilo zejména neproměňování vyložených šancí z naší strany. S defenzivou jsem samozřejmě spokojený nebyl. Obdržet 4 branky v jednom utkání je hrozně moc. Dle mého názoru jsme však s týmem hrajícím vyšší soutěž odehráli vyrovnanou partii a konečnému výsledku dle obrazu hry by spíše slušela remízová podoba,“ dodal k prvnímu přípravnému utkání trenér Jícha.
 
 
Turnov – Ostrá 2:0 (0:0)
Do utkání zasáhli: Dědek, Binder, Hudec, Hošťálek, Moudrý, Šimáček, Jákl, Smetana, Bodlák, Knobloch, Poběrežský, Urbánek, Fingerhut, Řezníček, Horák, Mareš.
 
Hodnocení 2. přípravného utkání trenérem Pavlem Jíchou:
„V tomto utkání jsem byl spokojený s první dvacetiminutovkou a s tím, že jsme se dokázali slušně kombinovat i pod vysokým presinkem soupeře. Nespokojený jsem byl s naší finální fází v útočné činnosti, která byla neproduktivní, a to jsme opět několik dobrých příležitostí měli. V defenzivě jsme dnes hráli špatně. Soupeř se v utkání dostal do 3 samostatných úniků, což by se v mužské kategorii mělo stávat pouze ojediněle. Několik přípravných utkání s týmy hrajících KP jsem naplánoval záměrně. Jejich kvalita je totiž obdobná týmům, s kterými jsme na podzim utkání výsledkově měli zvládnout, ale bohužel nezvládli. Stejně jako v dnešním přípravném utkání. Toto musíme jednoznačně změnit pro mistrovská utkání,“ dodal trenér Jícha.


Sokol Brozany  – Ostrá 2:2 (1:1)
Branky: Poběrežský, Hudec
Do utkání zasáhli:
Dědek, Hudec, Moudrý, Hošťálek, Jackl, Šimáček, Jákl, Smetana, Bodlák, Knobloch, Fingerhut, Poběrežský, Urbánek, Řezníček, Horák, Mareš.
 
Hodnocení 3. přípravného utkání trenérem Pavlem Jíchou:
„Dnes jsme odehráli lepší duel než minulý týden v Turnově. V utkání jsme si vytvořili více brankových příležitostí, než náš soupeř. Z toho důvodu mě mrzí, že jsme utkání nedotáhli do vítězeného konce. Potěšil mě návrat Petra Jackla do sestavy, který je po dlouhodobém léčení zpět,“ dodal trenér Jícha k utkání s Brozany.


SK Újezd Praha 4  – Ostrá 1:0 (1:0)
Do utkání zasáhli:
Dědek, Binder, Urbánek, Hudec, Moudrý, Hošťálek, Jackl, Šimáček, Vobořil, Smetana, Bodlák, Knobloch, Hrdina, Fingerhut, Poběrežský, Řezníček, Horák, Mareš.
 
Hodnocení 4. přípravného utkání trenérem Pavlem Jíchou:
„V prvním poločase se mi náš výkon vůbec nelíbil. Sice jsme byli více na míči, ale pouze na naší polovině. Směrem dál neměla naše hra patřičné parametry. Domácí branku jsem dokázali ohrozit až v závěru poločasu, kdy v dobré příležitosti na zadní tyči přestřelil Poběrežský. Soupeř hrozil zejména ze standardních situací a byl důraznější v osobních soubojích. Po rohovém kopu nám také vstřelil úvodní branku hlavou Daňhel. Ve druhé půli jsme již hráli lépe a soupeře znatelně přehrávali. Bohužel z pěti vyložených šancí jsme nedokázali vstřelit branku, což nás stálo lepší konečný výsledek,“ dodal k utkání trenér Pavel Jícha.

SK Aritma Praha  – Ostrá 1:4 (1:1)

Branky:
2× Bodlák,1× Vobořil, 1× Fingerhut
Do utkání zasáhli:
Dědek, Binder, Hudec, Hoštálek, Jackl, Šimáček, Bodlák, Smetana, Vobořil, Hrdina, Knobloch, Kocourek, Fingerhut, Mareš, Horák.
 
Hodnocení 5. přípravného utkání trenérem Pavlem Jíchou:
„Dnes mě potěšili zejména tři věci. Konečně se nám podařilo v přípravě zvítězit. Dále jsme otočili vývoj skóre, což se nám v mistrovských utkáních zatím moc nedařilo. A za třetí měla naše hra ve druhé půli slušné parametry, na které věřím, že budeme dále navazovat,“ dodal Jícha k utkání.

FK Bohemia Poděbrady  – Ostrá 2:6 (1:3)
Branky:
3× Horák, Kocourek, Řezníček, Hošťálek
Do utkání zasáhli:
Dědek, Binder, Hudec, Urbánek, Moudrý, Hošťálek, Jackl, Bodlák, Smetana, Vobořil, Knobloch, Kocourek, Řezníček, Fingerhut, Horák.
 
Hodnocení 6. přípravného utkání trenérem Pavlem Jíchou:
„V prvních 20 minutách jsme nehráli dobře. Byli jsme nepřesní, ukvapení a do defenzivy to take nebylo v pořádku. Poté jsme se však výrazně zlepšili a soupeře až do konce přehrávali. Klukům jsem říkal, že tento zápas vnímám jako generálku na Nymburk, tudíž mě těší, že jsme ho zvladli vítězně a i herně, mimo tedy těch prvních 20 minut,“ dodal Pavel Jícha k utkání s Poděbrady.