• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

17. 5. 2017 | Ostrou přijedou prověřit silné Živanice


     V sobotním odpoledni přivítá Ostrá na svém hřišti zdatného soupeře z východních Čech, TJ Sokol ŽIVANICE. Nadcházející soupeř je na třetím místě naší divizní skupiny, ale jeden primát celé soutěže drží velmi pevně ve svých rukou. Jde o počet vstřelených branek. Po odehraných 25-ti kolech se cifra u kolonky vstřelené góly zastavila na čísle 59. V posledním zápase Živanice doma nasázely Letohradu 6 gólů. Jak si naše "A" mužstvo, které se pyšní pro změnu skvělou defenzivou se soupeřem poradí - uvidíme v sobotu od 17 hodin v Ostré. Zápas bude řídit trojice rozhodčích Hrkal - Tesař, Lafek.

     V neděli je na programu zápas našeho "B" mužstva, které nadále tvrdě bojuje o udržení prvního místa v tabulce. "Beso" přivítá od 10:15h tým Přerova nad Labem. Jakékoliv sebemenší zaváhání může být pro vývoj v tabulce fatální, ale pevně věříme, že z Ostré budou diváci odcházet spokojeni.  

     Na obě víkendová utkání naší Ostré Vás srdečně zveme a těšíme se na Vaši návštěvu.

     Dorosty jedou ke svým zápasům krajského přeboru na půdu favorizované Čáslavi. Kde se nejprve od 10h představí starší dorosty a poté od 12:15h nastoupí k utkání mladší party.