• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

8. 8. 2020 | Ostrou čeká prověrka v Sokolči

Ostrá má za sebou první utkání které zvládlo. Další prověrka proběhne již tuto neděli v Sokolči od 17 hodin. Uplynulé utkání zhodnotil níže hrající trenér Dejl.
První přípravné utkání jsme odehráli se soupeřem z Nehvizd. Tohoto soupeře jsme si vybrali záměrně, jelikož jsme s nimi hráli poslední utkání před Covid pauzou, a v tomto utkání jsme zaostávali úplně ve všem a v Nehvizdech prohráli jasně 5-2. Utkání pro nás tedy mělo být ukazatelem, zda jsme se v přípravě vydali správnou cestou, či nikoli.

Utkání pro nás nezačalo moc šťastně, když jsme po nešťastně odraženém míči poměrně rychle prohrávali 1-0. Tento gól nás naštěstí nepoložil, ale naopak nakopl. Poté jsme začali hrát poměrně slušný kombinační fotbal a nátlakovou hrou jsme nutili soupeře k chybám, které vedly k brzkému vyrovnání a následnému navýšení skóre až k poločasovému vedení 5-1.

O poločase a v průběhu druhé půle jsme pár hráčů prostřídali, a tak tempo hry mírně opadlo, ale i tak jsme se snažili hrát dále naši hru, díky které jsme naše vedení navýšili až na konečných 8-1.

Na utkání mě potěšilo, že kluci nepřestávali běhat a hrát ani za jasně rozhodnutého stavu, ale pořád měli touhu se nabízet a přidávat další góly. Jsem rád, že se v utkání objevily věci, které se snažíme nacvičit v tréninkách. Je dobré, že se nám podařilo vstřelit spoustu gólů a vyhrát jednoznačně, ale jedná se o vítězství nad soupeřem z nižší soutěže, takže je třeba zůstat na zemi a dál tvrdě pracovat.