S.S. Ostrá - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:3 (1:2)
Keller – Fingerhut, Moudrý, Hošťálek, Šimáček – Hudec, Knobloch, Vobořil (65. Novotný), Řezníček, Smetana (79. Bejda) – Mareš (46. Horák).
Rozhodčí:
Cihlář  Diváků: 180
Web MOLCUP

Hodnocení 1. kola pohárového utkání MOLCUPU  trenérem Pavlem Jíchou:
Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním nás Vlašim neskutečně točila, hrála opravdu velmi dobře a průběžný poločasový výsledek 2-1 byl pro nás milosrdný. Do druhé půle jsme nastoupili s úplně jinou defenzivní taktikou, která na soupeře fungovala. Podle mého názoru jsme si ve druhé půli vytvořili i více gólových šancí než náš soupeř. Škoda, že se nám z některé z nich nepodařilo vyrovnat. Vlašim nám zasadila smrtící úder dvě minuty před koncem, kdy jsme hráli již na velké riziko v ofenzivě s cílem pokusit se vyrovnat. I když jsme dnes prohráli, tak podle mého názoru se ctí. Hráčům bych rád poděkoval za jejich výkon, stejně tak našim fanouškům, kteří byli skvělí. Vlašimi gratuluji k vítězství a jejich hernímu projevu, který se mi velmi líbil,“ dodal k utkání trenér Jícha.