• Druhý slide
  • Třetí slide

23. 9. 2020 | Ostrá dokázala zlomit rozjetou Sadskou

Sportovní sdružení Ostrá - AFK Sadská 4:3(0:1 pen.(5:3))
Branky: 80. Dejl Lukáš, 90. Dozorec Lukáš, 90. Bíma Tomáš - 33. Pavel Tomáš, 72. Pavel Tomáš, 85. Hradecký Mikuláš (vl.)
Sestava: Volejník – Štejnar, Ghanem, Vojtěch, Chramosta, Bílek, Wolf (64. Bíma), Šedina (58. Manhart), Dozorec, Kukla (46. Hradecký), Zápotocký (76. Dejl).
Rozhodčí: Boček Michal, Stumpf Jaroslav, Hanák Leoš, Ducký František Diváků: 150

„Rád bych zápas zhodnotil bez emocí, ale bohužel to nejde. V první půli nám hodně vázla rozehrávka, kdy jsme měli špatnou nabídku, ale i přesto jsme si vypracovali dvě šance. Jednou jsme zakončili mimo a jednou skvěle zasáhl gólman hostů. Po jedné ze standardních situací jsme inkasovali a šlo se do kabin za stavu 0:1. Ve druhé půli byl nejprve vyloučen náš kapitán Honza Vojtěch a osmnáct minut před koncem jsme dostali po rohovém kopu druhý gól. Tento moment nás však nezlomil, ale naopak nás probudil a začali jsme Sadskou dostávat pod tlak. Mně se podařilo v 80. minutě snížit na 1:2 a začali jsme se nadechovat k závěrečnému náporu, který málem utnul vlastní gól na 1:3. Naštěstí se nám podařilo rychle snížit, a poté z posledního útoku Bíma vyrovnal. Klukům bych chtěl poděkovat za to, jak zápas odmakali, že se nenechali ničím zlomit a hráli opravdu až do závěrečného hvizdu.
   Co mi však kazí dojem z celého zápasu, byl způsob, jakým byl zápas veden a řízen. Chápu, že se mohou rozhodčí plést. My na hřišti taky děláme chyby, ale když se velkou část zápasu různě pletou všichni tři v neprospěch jednoho týmu, tak už to asi není náhoda. Nezbývá, než doufat, že jsme jim vyrovnáním nějak nepokazili náladu nebo víkend“ dodal trenér Lukáš Dejl.