• Třetí slide
  • Čtvrtý slide

30. 7. 2019 | Odehraná přátelská utkání A- týmu

Krásný dobrý den,
pod tímto příspěvkem naleznete veškerá odehraná utkání našeho A- týmu během letní přípravy.
Přejeme Vám příjemné počtení.

S.S. Ostrá - FK Aritma Praha 3:3 (2:1)

Branky: 15. Mareš, 31. Bodlák, 55. Poběrežský
Během utkání nastoupili: Binder, Poběrežský, Bejda, Hošt'álek, Kubín, Šimáček, Moudrý, Bodlák, Novotný, Bílek, Horák, Hudec, Řezníček, Šedina, Fingerhut, Mareš.
Hodnocení přátelského utkání trenérem Jíchou:
Přibližně do 70. minuty jsem byl s naší hrou a i průběžným výsledkem spokojený. Po několika vystřídání jsme začali hrát do defenzivy dosti chaoticky a pasivně. Soupeř toho využil a 10 minut před koncem nejprve snížil, a poté v úplném závěru vyrovnal. Mrzí mě, že jsme stejně jako minulý týden obdrželi branku v nastavení hrací doby. Doufám, že si z toho vezmeme ponaučení do mistrovských utkání. Naopak mě potěšily výkony některých nových hráčů.

FK Kolín - S.S. Ostrá 2:3 (1:2)
Branky:
Horák, Mareš, Vobořil
Během utkání nastoupili:
Binder, Volejník, Poběrežský, Moudrý, Bejda, Šimáček, Vobořil, Dejl, Dozorec, Horák, Fingerhut, Hudec, Manhart, Mareš.
Přiznám se, že jsem měl z tohoto utkání mírné obavy. Kolín považuji za velmi kvalitního soupeře a my jsme k nim dnes přijeli pouze se dvěma střídajícími hráči do pole. Museli jsme si pomoci nominací 4 hráčů našeho B-týmu, abychom utkání mohli vůbec odehrát. Náramně nám však vyšel úvod utkáni, a již do 5. minuty jsme vedli 2:0. Tento fakt nás uklidnil a my jsme celý první poločas soupeře přehrávali, což mě potěšilo. Ve 2 půli se soupeř určitě zlepšil. Utkaní se vyrovnalo s tím, že obě mužstva měla šance přidat další branky. Převaha Kolína nastala v posledních 15 minutách, kdy už nám došly síly, a kdy nás třikrát podržel mladý brankář Volejník.