• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

22. 3. 2017 | o víkendu 4x skoro "doma"

V následujícím víkendu si přijdou příznivci Ostré na své. Divákům se jako první v sobotu odpoledne na domácím hřišti v Hákově představí od 15h divizní "A" mužstvo. Hostit bude soupeře ze severu Čech - TJ Spartak Chrastava. Mužstvo soupeře má ve svém středu mj. bývalého reprezentanta ČR, Jiřího Štajnera a pouhá tato informace je tou nejlepší možnou pozvánkou k sobotnímu utkání. Dokaží si hráči Ostré poradit s partou fotbalistů složené kolem ikony německého Hannoveru 96? Po venkovních prohrách (v Kolíně a Dvoře Králové) je zase na čase být úspěšní, a to nejlépe za tři body.

     V něděli odstartuje odvetnou část své soutěže i naše "B" mužstvo, které hostí Libici nad Cidlinou. Při pohledu na tabulku  okresního přeboru se utkání jeví jako jasná záležitost favorizovaného domácího týmu, ale nikdo neví, jak se soupeř "pozměnil" v dlouhé zímní pauze. Rezerva Ostré se netají ambicemi o postup, a tak každé utkání je pro ni velice důležité. Výkop nedělního klání je jako obvykle - o 10:15h.

     Dorosty mají na programu také své domácí zápasy, ve kterých hostí silného protivníka - FK Neratovice/Byškovice. Z důvodu vytíženosti domácího hřiště zápasy mužů, odehrají dorosty obě utkání v sousední Litoli. Starší dorost začíná ve stejný čas jako "B" mužstvo (10:15h) a mladí od 12:30h. Podpořte naše mužstva v bojích o první jarní body.