• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

21. 5. 2019 | Naši žáci bez jediné prohry! Hodnocení trenérů

Naši žáci mají za sebou velice úspěšnou sezónu a to bez jediné prohry. Zvládli všech 7 zápasů na výbornou a do tabulky si připsali veškeré body. V následující části si můžete přečíst hodnocení trenérů úspěšného celku.

,,Žákovská sezóna U13 je ukončena a můžu říct, že jsme opravdu pyšní! Kluci se zvedali zápas od zápasu a hráli velice krásný fotbal, útočný, pro diváka atraktivní. Kluky to bavilo a chtěli se zlepšovat, proto si taky od zimy, kdy je trénujeme, můžeme po 7 zápasech připsat 7 výher!! Klukům ještě jednou moc děkuju, bylo to super a v nové sezóně na viděnou,”uvedl ke konci sezóny Wolf.

,,Máme za sebou jarní část sezóny. Po převzetí kluků, jsme je chtěli naučit a zlepšit kombinační hru. Což se nám povedlo a kluci hrají pohledný fotbal, ale pořad je co zlepšovat. Vyhráli jsme všech 7 zápasů co jsme odehráli, takže i výsledkově je znát zlepšení. Do nové sezóny je ještě na čem pracovat,”uvedl trenér Bílek.