• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

14. 9. 2017 | jeden víkend - dvě atraktivní derby

Následující fotbalový víkend v Ostré nabídne dvě velice lákavá střetnutí. Oba týmy našich mužů sehrají utkání s přívlastkem derby a lze tak očekávat velkou diváckou podporu. 

     Prvním zápasem bude v sobotu utkání našeho "A" mužstva proti ambicióznímu týmu - SK Český Brod. Soupeř našeho mužstva se v dosavadní podzimní části soutěže pyšní úplně totožnou bilancí jako Ostrá. V prvním kole sice nestačil doma na FC Chomutov (1:2), ale poté už ve čtyřech utkáních bral pokaždé jen výhry. Před týdnem doma po dobrém výkonu rozstřílel Tatran Rakovník vysoko 5:0. Oba dva sobotní soupeři jsou tedy náležitě rozjetí, ale po víkendu se to jednomu prostě "zasekne". Ale Ostrá jde rozhodně do boje! Sobotní zápas mezi S.S. Ostrá - SK Český Brod má výkop od 16:30h a řídit ho bude trojice rozhodčích Hocek - Matoušek a Navrátilová.

     Neméně obtížné utkání čeká i naši rezervu. Ta přivítá na svém hřišti v Hákově zatím suveréna tabulky AFK Milovice. Dosavadní výsledky Milovic hovoří zcela jasně: 3 zápasy - 9 bodů a to vše při jasném skóre 8:0. Přesto však rezerva Ostré na domácí půdě body nikdy moc nerozdávala a tuhle bilanci bude chtít v neděli potvrdit. Se soupeřem přijede určitě hodně fanoušků, ale i béčko spoléhá právě na tuhle svoji zažitou podporu. Derby zápas se odehraje v neděli od 10:15h pod dohledem rozhodčího Fligra.

     Dorost má tento víkend volný los a může čerpat síly na dalšího soupeře.