• Třetí slide

13. 8. 2020 | Hodnocení 2. PU + generálka v Milovicich

SK Sokoleč - S.S. Ostrá 3:1
Utkání níže zhodnotil trenér Dejl.

Druhé přípravné utkání jsme odehráli v Sokolči. Čekal nás zápas proti kvalitnímu soupeři hrajícímu v horní polovině A. třídy, navíc bylo velké vedro a dle toho jsme také nastavili taktiku. Hráli jsme poctivě z bloku a chtěli jsme vyrážet do rychlých protiútoků.

Sokoleč byla více na míči a nám se bohužel vůbec nedařila rychlá přechodová fáze, kdy jsme ve velkém množství případů pokazili buď hned první, nebo druhou přihrávku, a tím jsme se snadno dostávali opět pod tlak. Po jedné z hezkých kombinačních akcí domácích jsme také z prostoru přední tyče inkasovali a poločas tak skončil 1-0 pro Sokoleč.

O poločase jsme si řekli, že je třeba se více uklidnit na míči a více si ho užívat na svých kopačkách, což se nám relativně začalo dařit a obraz hry se alespoň trochu vyrovnal. Při jednom z brejků fauloval domácí obránce Dozorce a z penalty s přehledem vyrovnal Wolf. Po vyrovnávacím gólu převzaly otěže hry opět domácí a jejich tlak postupně vedl ke dvěma šťastným, ale nutno říct, že zcela zaslouženým gólům, které stanovily konečné skóre na 3-1.

Výsledek odpovídá průběhu utkání, ale i tak si myslím, že se nemusíme za předvedný výkon vůbec stydět. Kluci se snaží plnit věci, které si ukazujeme i zkoušíme v tréninku a makají po celých 90 minut, takže jim není až na zmiňované ztráty míče moc co vytknout.

Generálka na sezónu nás čeká tuto sobotu od 10:15 hod. v nedalekých Milovicích, kde budeme chtít navázat na předchozí zlepšující se výkony.