• Třetí slide

18. 8. 2020 | Generálka skončila remízou

AFK Milovice - S.S. Ostrá 3:3 (1:2)
Poslední přípravné utkání zhodnotil hrající trenér Lukáš Dejl níže.
   Genrálku na mistrovská utkání jsme sehráli s Milovicemi. Zápas dělím na dvě základní linky - do 60. minuty a po 60. minutě.
   Pro obě části platila jedna společná věc - chyběl nám pohyb bez míče. Do 60. minuty jsme však i přesto byli lepším týmem, dařilo se nám držet míč na svých kopačkách a po gólu Zápotockého a dvou gólech Chramosty jsme zaslouženě vedli 3-1.
   Poté jsme prostřídali sestavu a naše hra úplně skončila. Místo rozehrávky jsme míče chaoticky odkopávali, kupili taktické chyby, Milovice nás začaly přehrávat, což vedlo až k vyrovnání na 3-3. Remíza utkání zřejmě slušela, ale já s ní rozhodně spokojený nejsem.
   Takto rozehraný zápas už bychom si měli pohlídat a v klidu ho dohrát. Prohraný penaltový rozstřel do hodnocení ani výsledku počítat nechci, ale děkujeme domácím, že také měli chuť si s námi penalty vyzkoušet. Svým způsobem jsem rád, že nás tenhle výpadek potkal nyní a ne až v mistráku. Teď máme týden na to, abychom ještě potrénovali a co nejlépe se připravili na první mistrovské utkání proti Městci Králové.