• První slide
  • Druhý slide
  • Třetí slide

Archiv sezon | Jaro 2019/2020

22. 8. sobota Žáci - starší SK Zeleneč 2:2 Sportovní sdružení Ostrá zač. 09:30
22. 8. sobota Žáci - mladší SK Zeleneč 7:6 Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:10
22. 8. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá 1:3 SK Městec Králové zač. 17:00
29. 8. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá 3:1 FK Bohemia Poděbrady zač. 10:15
29. 8. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrár 1:3 FK Bohemia Poděbrady zač. 11:55
29. 8. sobota "A" tým SK AFK Sokol Semice 4:1 Sportovní sdružení Ostrá zač. 15:00
30. 8. neděle Dorost Sportovní sdružení Ostrá 4:7 Dolnobousovský SK zač. 10:15
31. 8. pondělí Přípravka starší VK Lhota 15:5 Ostrý Straky zač. 17:30
2. 9. středa Žáci - starší SK Vyžlovka 2:2 Sportovní sdružení Ostrá zač. 16:00
2. 9. středa Přípravka mladší FK Litol mládež 7:20 Ostrý Straky zač. 17:30
2. 9. středa Žáci - mladší SK Vyžlovka 6:1 Sportovní sdružení Ostrá zač. 17:40
5. 9. sobota Žáci - starší TJ Kunice 3:0 Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
5. 9. sobota Žáci - mladší TJ Kunice 14:2 Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:55
5. 9. sobota Dorost SK Bakov n/J. 4:2 Sportovní sdružení Ostrá zač. 14:00
5. 9. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá 5:1 FC Bílé Podolí zač. 17:00
7. 9. pondělí Přípravka starší Ostrý Straky 15:21 AFK Sadská zač. 17:30
12. 9. sobota "A" tým TJ Jíkev 2:1 Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
12. 9. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá NEODEHRÁNO FC Mělník zač. 10:15
13. 9. neděle Dorost Sportovní sdružení Ostrá 10:0 SK Bezno-Sovínky zač. 10:15
14. 9. pondělí Přípravka starší AFK Semice 17:11 Ostrý Straky zač. 17:30
16. 9. středa Přípravka mladší AFK Milovice 2013 Ostrý Straky zač. 17:30
19. 9. sobota Žáci - starší FK Pšovka Mělník Sportovní sdružení Ostrá zač. 09:30
19. 9. sobota Žáci - mladší FK Pšovka Mělník Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:10
19. 9. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá AFK Sadská zač. 16:30
20. 9. neděle Dorost SK Labský Kostelec Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
21. 9. pondělí Přípravka starší AFK Nehvizdy Ostrý Straky zač. 17:00
23. 9. středa Přípravka mladší Ostrý Straky SK Polaban Nymburk A zač. 17:00
26. 9. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá SK Slavia Jesenice zač. 10:15
26. 9. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá SK Slavia Jesenice zač. 11:55
27. 9. neděle Dorost Sportovní sdružení Ostrá TJ Klíčany zač. 10:15
27. 9. neděle "A" tým AFK Pečky Sportovní sdružení Ostrá zač. 16:30
28. 9. pondělí Přípravka starší Ostrý Straky Sokol Kostomlaty n.L. zač. 17:00
30. 9. středa Přípravka mladší AFK Sadská Ostrý Straky zač. 17:00
3. 10. sobota Žáci - starší SK Union Čelákovice Sportovní sdružení Ostrá zač. 09:30
3. 10. sobota Dorost TJ Sokol Libiš Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
3. 10. sobota Žáci - mladší SK Union Čelákovice Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:10
3. 10. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá SK Žiželice zač. 16:00
5. 10. pondělí Přípravka starší Sokol Přerov n.L. Ostrý Straky zač. 17:00
7. 10. středa Přípravka mladší Ostrý Straky TJ Pátek 2013 zač. 17:00
10. 10. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá SK Polaban Nymburk zač. 10:15
10. 10. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá SK Polaban Nymburk zač. 11:55
11. 10. neděle "A" tým TJ Sokol Býchory Sportovní sdružení Ostrá zač. 16:00
12. 10. pondělí Přípravka starší Ostrý Straky FK Litol mládež zač. 17:00
14. 10. středa Přípravka mladší Sokol Kostomlaty n.L. Ostrý Straky zač. 17:00
17. 10. sobota Žáci - starší SK Benátky nad Jizerou Sportovní sdružení Ostrá zač. 09:00
17. 10. sobota Žáci - mladší SK Benátky nad Jizerou Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:40
17. 10. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá TJ Liblice zač. 15:30
18. 10. neděle Dorost Sportovní sdružení Ostrá FK Dobrovice zač. 10:15
19. 10. pondělí Přípravka starší FK Slovan Lysá nad Labem Ostrý Straky zač. 16:30
19. 10. pondělí Přípravka mladší Ostrý Straky FK Slovan Lysý nad Labem zač. 16:30
24. 10. sobota Dorost TJ Sokol Klecany Sportovní sdružení Ostrá zač. 14:00
24. 10. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá TJ Sokol Družba Suchdol zač. 14:30
26. 10. pondělí Přípravka starší Ostrý Straky SK Polaban Nymburk B zač. 16:30
28. 10. středa Dorost SK Benátky nad Jizerou Sprtovní sdružení Ostrá zač. 10:15
28. 10. středa Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá Sparta Kutná Hora zač. 10:15
28. 10. středa Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá Sparta Kutná Hora zač. 11:55
28. 10. středa Přípravka mladší Ostrý Straky FK Bohemia Poděbrady zač. 16:30
31. 10. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá SK Kosmonosy zač. 10:15
31. 10. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá SK Kosmonosy zač. 11:55
31. 10. sobota "A" tým TJ Pátek Sportovní sdružení Ostrá zač. 14:00
1. 11. neděle Dorost Sportovní sdružení Ostrá SK kopaná Hovorčovice zač. 10:15
7. 11. sobota "A" tým Sportovní sdružení Ostrá TJ Sokol Kněžice zač. 14:00
8. 11. neděle Žáci - starší SK Český Brod Sportovní sdružení Ostrá zač. 09:30
8. 11. neděle Dorost FC Sporting Mladá Boleslav Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:30
8. 11. neděle Žáci - mladší SK Český Brod Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:10
14. 11. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá Football Talent Academy zač. 10:15
14. 11. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá Football Talent Academy zač. 11:55
14. 11. sobota "A" tým TJ Slavoj Vrdy Sportovní sdružení Ostrá zač. 13:30
15. 11. neděle Dorost Sportovní sdružení Ostrá SK Akuma Mladá Boleslav zač. 10:15
17. 11. úterý Žáci - starší Sparta Kutná Hora Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
17. 11. úterý Žáci - mladší Sparta Kutná Hora Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:55
22. 11. neděle Žáci - starší FK Brandýs - Boleslav Sportovní sdružení Ostrá zač. 10:15
22. 11. neděle Žáci - mladší FK Brandýs - Boleslav Sportovní sdružení Ostrá zač. 11:55
28. 11. sobota Žáci - starší Sportovní sdružení Ostrá AFK Pečky zač. 10:15
28. 11. sobota Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá AFK Pečky zač. 11:55
29. 11. neděle Žáci - mladší Sportovní sdružení Ostrá FC Mělník zač. 11:55